Gizlilik Ve Güvenlik

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bünyemizde verilen tüm servis ve hizmetler Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No: 112/36 Balgat – Çankaya / ANKARA adresinde kayıtlı Beyazsu Temizlik Bilişim Sistemleri Medikal Sağlık Tur. Taş. İnş. Petrol Gıda İmalat Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti’ ye aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Firmamız çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı ve bu verilerin ne şekilde korunduğu verilmiştir.

Çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır. 

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.